Menu Close

Asmeninio augimo stovykla moterims – prasmingas laikas SAU

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.3.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″]

2022 m. liepos 23 – 24 dienomis Jonavoje vykusioje moterų stovykloje, moterys turėjo galimybę skirti laiko SAU bei pasimėgauti gamtos ramybe.

Dvi dienos buvo kupinos įspūdžių ir naujų patirčių, kurias papildė ne tik naujos pažintys, moterų bendrumo jausmas, tačiau ir įvairios veiklos. Stovykloje svečiavosi:

  • Inga Dirsytė Tubienė, psichologė, kūno ir judesio terapeutė, kuri padėjo moterims artimiau susipažinti su savo požiūriu į kūną ir analizuoti kūno pojūčius judesio terapijoje.
  • Eglė Masalskienė, psichologė, mindfulness mokytoja prisidėjo prie galimybės mokytis tyrinėjant turimus pojūčius gyventi čia ir dabar, ugdant reikalingus minčių valdymo įgūdžius suvaldyti jaučiamą stresą.
  • O, pilates trenerė Simona Skorupskienė kvietė pajausti malonumą treniruočių metu ir ugdyti vidinę motyvaciją judėjimui.

Stovyklos organizatorės, psichologės Gintarė Skačkauskienė ir Monika Vaitkevičiūtė kvietė dalyves patyrinėti turimas patirtis dailės terapijoje, mokytis atsipalaiduoti esant laisvai akimirkai, analizuoti turimas asmenines ribas bei savęs vaizdą.

Dalyvės stovykloje galėjo aplankyti ir „Ramybės stotelę“, kurioje buvo galima rasti savianalizės užduočių. Dėkojame, saviterapija.lt už paramą papildant „Ramybės stotelę“ terapinio rašymo rinkiniu bei svajonių išsipildymo kortelėmis, kurios moterims padėjo lengviau pažinti savo vidų.

Stovyklos metu galėjome mėgautis ne tik natūralia gamta, kuri supa Bieliauskų sodybą, tačiau ir šeimininkų gaminamu gardžiu, naminiu maistu („Petro kastinis“). „Namai kvepiantys vanile“ lepino stovyklos merginas ne tik įvairiais, spalvingais skanėstais, tačiau ir suplanavo saldžią staigmeną stovyklos pabaigoje.

Esame dėkingi visiems prisidėjusiems savo darbu, idėjomis ir dalyvavimu prie šios stovyklos organizavimo. Tikime, kad praleistas laikas buvo ne tik smagus, bet ir prasmingas, auginantis. Dalinamės keliais atsiliepimais apie stovyklos patirtis:

„Čia būti, dalyvauti yra dovana. Tobulybė. Veiklos liejasi, viena kitą papildo ir kuria prasmingą laiką. Ir iš visos širdies dėkoju stovyklos kūrėjams.“

„Po mano gimtadienio šventės šią vasarą ši stovykla buvo geriausias laikas. Išvažiavau iš stovyklos apglėbta rūpesčio, šilumos, palaikymo ir įkvėpimo, atradimų.“

„Esu labai nustebusi, kad Jonavoje teikiamos tokios paslaugos ir kad turėjau galimybę sudalyvauti šioje stovykloje visiškai nemokamai! Tai tai yra daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas. Šios praktikos buvo labai reikalingos mano psichinei sveikatai atstatyti. Galiu pagirti, kad surinkta puiki komanda – nei viena lektorė nenuvylė, labai patiko. O didžiausią pliusą duodu už parinktą sodybą. Čia labai jauku. “

„Labai patiko ir nuostabi buvo 1-oji diena. Visi užsiėmimai ir praktikos labai vertingi ir reikalingi. Nuostabus laikas sau, su savimi ir bendraujant grupėse. Nuostabūs sodybos šeimininkai, begalo skanus ir gausus maistas. Linkiu tęstinumo ir daryti stovyklą kitais metais“

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Skip to content