Menu Close

Šeimų sveikatingumo varžybos „Aktyviausia šeima“

Gegužės 19-osios vakarą Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje vyko šeimų sveikatingumo varžybos „Aktyviausia šeima“. Šioje, jau tradicine tapusia šventėje, dalyvavo 18 pačių aktyviausių progimnazijos šeimų. Tiesa, šį kartą renginys išsiskyrė tuo, kad vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai tikrai nesumenkino dalyvių patiriamų emocijų kiekio, bendravimo džiaugsmo bei puikios nuotaikos.

Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo Justino Vareikio progimnazijos direktorė Olga Mediekšė. Nuo pat pirmų minučių į varžybų atmosferą visus dalyvaujančius įtraukė šokių mokytojos Julijos Antanavičiūtės parengtas šokis su mankštos elementais. Viktorinoje tėveliams ir vaikams reikėjo atsakinėti į įvairius klausimus apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną. Šventės pabaigoje dalyviams video-klausimus pateikė progimnazijos direktorė Olga Mediekšė, J. Ralio gimnazijos direktorė Zita Gudonavičienė, Visuomenės sveikatos biuro psichologė Gintarė Montvilaitė, Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ direktorius Žilvinas Galimovas, ultrabėgikas ir Jonavos bėgimo klubo „Maratonas“ prezidentas, vienintelis jonavietis įveikęs virš 100 maratonų – Saulius Litvinavičius ir Senamiesčio gimnazijos kūno kultūros mokytoja Rita Lisauskienė. Kol komisija skaičiavo taškus, visi dalyviai galėjo pamatyti jų pačių sukurtus vaizdo filmukus ir pateiktas nuotraukas, rodančias kaip šeimos aktyviai praleidžia laisvalaikį.

Prizines vietas užėmusieji buvo apdovanoti Visuomenės sveikatos biuro ir Justino Vareikio progimnazijos įsteigtais prizais, o visi dalyviai – atminimo dovanėlėmis. Renginį užbaigė progimnazijos direktorė, palinkėdama šeimoms išlikti aktyvioms net ir karantino sąlygomis ir išsakė viltį, kad rudenį visi galėsime susitikti ir bendrauti gyvai.

Visuomenės sveikatos specialistė
Julija Giršienė

Skip to content