Menu Close

Kuo jums gali padėti priklausomybių konsultantas?

Nepasitikėjimas savimi, apatija, menka savivertė ir vienišumo jausmas – jausmai, kurie neapleidžia nuo alkoholio priklausomų žmonių.

Sakoma, kad priklausomybė – tai visos šeimos liga. Net jei nuo svaigalų tampa priklausomas tik vienas šeimos narys, tai neišvengiamai veikia ir visą jo aplinką. Kita vertus, tai reiškia, kad daug kas priklauso ne tik nuo priklausomo žmogaus, bet ir nuo jo artimųjų. Priklausomybių konsultantas yra pirma stotelė besikreipiančiam pagalbos, parodantis tolimesnius kelius – ar jam reikia terapijos, o galbūt jam užteks nueiti į vieną ar kitą konsultaciją.

Balandžio 6 dieną 15 valandą Žeimių miestelio gyventojus kviečiame susitikti su priklausomybių konsultante Rima Draudviliene, Socialinių paslaugų centro padalinyje Žeimių seniūnijoje (Kauno g, 34A, Žeimiai). Šiuo susitikimo metu sužinosite apie priklausomybių konsultantų teikiamas paslaugas, kokia tai pagalba ir kuo ji gali būti naudinga jums.

Priklausomybės konsultantų pagrindiniai uždaviniai:

  • Įvardinti ir parodytidėl priklausomybės kylančias problemas šeimoje ir suplanuoti pagalbą visiems jos nariams.
  • Motyvuotivartojančius alkoholį rizikingai (galimai dar nesančius priklausomais) keisti žalingus gėrimo įpročius;
  • Motyvuotipriklausomus nuo alkoholio asmenis, arba jų šeimos narius kreiptis dėl psichoterapinio gydymo;
  • Teikti paramąsveikstantiems žmonėms, baigusiems gydymo nuo priklausomybių programą.

Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Jonavos gyventojams teikia nemokamas priklausomybių konsultantų paslaugas, kurioms nereikia gydytojo siuntimo. Į konsultacijas kviečiami tiek žalingai alkoholį vartojantys asmenys, tiek jų šeimos nariai. Prieš atvykstant į konsultacijas būtina užsiregistruoti, taip suderinsime jums tinkamą vietą ir laiką.

Kontaktai registracijai:
Jonavos raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Chemikų g. 136, Jonava
Tel. nr.  8 672 91761 arba bendruoju tel. nr. 8 349 31064
El. p.: danute.kacegaviciene@jonavavsb.lt

Skip to content