Menu Close

EUROPOS Judumo savaitė 2022 Rukloje

Kiekvienais metais visa Europa aktyviai prisijungia prie Judumo savaitės, kuri skatina žmones kuo dažniau būti fiziškai aktyviais, iš automobilių persėsti ant dviračių ar į viešąjį transportą. Ne išimtis ir mokyklos. Jose organizuojami įvairūs judėjimą skatinantys užsiėmimai ir renginiai.

Šiemet, rugsėjo 19, 20, 22 dienomis Ruklos mokyklos-daugiafunkciame centre vyko Judumo savaitė. Šiomis dienomis mokiniai dalyvavo renginiuose. Pirmadienis buvo bėgimo su kliūtimis diena. Per ilgąsias pertraukas vaikai buvo kviečiami prasibėgti mokyklos stadionu įveikiant kelyje padėtas kliūtis. Antradienis buvo estafečių diena. Vaikai smagiai jungėsi apibėgdami kūgelius, šokdami per stovelius, mušdami įvarčius, rungtyniaudami su ledo ritulio lazdomis. Ketvirtadienio popietė buvo užpildyta mažųjų klegesio, nes tai buvo ikimokyklinio skyriaus vaikų judėjimo diena.  Vaikučiai pradėję nuo apšilimo mankštos, buvo kviečiami sudalyvauti 8-iose pajudėti skatinančiose rungtyse. Jie šokliavo kaip „kiškučiai“, bėgiojo „gyvatėlės“ zigzagais, lavino savo spyrį, koordinaciją, lindimo per kliūtis įgūdžius. O pabaigoje buvo apdovanoti Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Dalyvavimas Judumo savaitėje visiems suteikė daug teigiamų emocijų bei progą prisidėti prie saugaus ir sveikatai tvaraus judėjimo.

Visuomenės sveikatos specialistė
Rūta Červiakovskė

Skip to content