Menu Close

SVEIKATOS AMBASADORIAI

Rugsėjo 22-25 d. jau antrą šiais metais Jonavos rajono gyventojų grupę pakvietėme į keturių dienų mokomąją Sveikatos stiprinimo stovyklą, skirtą širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai. Joje mokėmės pasirūpinti savo sveikata, įgijome naujų ne tik teorinių, bet ir praktinių mokslo pagrįstų žinių, patys tapome sveikatos ambasadoriais, besidalinančiais įgytomis vertingomis žiniomis savo šeimose, tarp draugų, kolegų ir kaimynų.

Trumpai apie tai, kas vyko Sveikatos stiprinimo stovykloje.

Kūno sudėties analizatoriumi buvo atlikti matavimai ir įvertinti kiekvieno dalyvio kūno sandaros pagrindiniai rodikliai (svoris, KMĮ, riebalų – raumenų santykis, vartojamas kalorijų kiekis,  nustatytas metabolinis amžius, suvartojamų skysčių kiekis ir kt.). Sveikos mitybos, streso valdymo pamokas vedė, individualias konsultacijas teikė gydytoja dietologė – psichoterapeutė  Kristina Jasmontienė, vertingų žinių apie fizinį aktyvumą suteikė kineziterapeutė Gerda Vencevičiūtė – Danilevičienė. Maitinomės pagal gyd. dietologo sudarytą tobulą valgiaraštį (vakarienė 18.00 val., bet po jos jau niekas užkandžiauti tikrai nenorėjo). Grįždavome į kambarius tik vėlai vakare – išvaikščiojom tik dalelytę Žemaitijos nacionalinio parko miškų, susipažinom su šio krašto istorija, plaukėme kateriu po Platelių ežerą,  kaitinomės pirtyje, maudėmės kubile, „Žiedelio“ ežere.

Lapkričio 24 d.  I ir II stovyklų dalyvius kviečiame susitikti su mokymus vedusiais specialistais pasiektiems pokyčiams vertinti, taip pat kviečiame dalyvauti kitose Visuomenės sveikatos biuro vykdomose veiklose.

Rūta Pugačiauskienė,
Jonavos rajono savivaldybės
visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Skip to content