Menu Close

JERONIMO RALIO GIMNAZIJOJE MINIMA  SVEIKATOS DIENA

Balandžio 14 d. Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje vyko sveikatos diena. Visuomenės sveikatos specialistė Irma Danielė visiems norintiems matavo arterinį kraujo spaudimą, kūno masės analizatoriumi skaičiavo kūno masės indeksą (KMI) bei vidinių ir išorinių riebalų, raumenų masę. Mokyklos bendruomenė taip pat buvo kviečiama smagiai pailsėti gryname ore per ilgąją pertrauką –  ,,Raliečių kiemo lygoje“ išmėginti įvairių žaidimų. Fizinio ugdymo mokytojos Jolita Neimantienė, Svajūnė Sipavičienė ir Jeronimo Ralio „Olimpine karta” kvietė žaisti šaškėmis, prisiminus vaikystę, šokinėti per gumą ar sviesti discgolf ,,lėkštes“. Mokytojams, išbandžiusiems savo jėgas aktyviose veiklose, padovanota rožių.

Visus nustebino ir neįprastus pavadinimus ,,gavusios“  mokyklos erdvės: nuo pat ryto malonūs įvairių vaistažolių, vaisių ar net daržovių kvapai pasklido pravėrus kabinetų duris. Čiobrelių, liepžiedžių, juodųjų serbentų, ramunėlių, krienų, ridikėlių, medaus, špinatų ir kt. kabinetuose ne tik pateikta informacija apie jų gydomąsias savybes ir naudą imuninei sistemai, bet ir paraginta pasimėgauti arbatomis, sultimis, paragauti vaisių ar daržovių.

Toks dinamiškas, informatyvus renginys dar kartą priminė svarbią tiesą: rūpinimosi savo sveikata įgūdžius reikia formuoti ankstyvame amžiuje.

Visuomenės sveikatos specialistė Irma Danielė

Skip to content