Menu Close

Vaikų deklaracijos dėl saugos keliuose parašų įteikimas Jonavos merui

Gegužės 6 dieną, minint gegužės 4-10 d. Saugaus eismo savaitę, įvyko Jonavos rajono ugdymo įstaigų mokinių atstovų susitikimas su Jonavos rajono savivaldybės meru Mindaugu Sinkevičiumi. 

Šių metų Saugaus eismo savaitės tema – vaikai ir saugus eismas. Viena iš šios eismo dekados iniciatyvų, kurią palaikė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija bei Saugaus eismo dekados koordinatorius Lietuvoje Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras – parašų rinkimas Vaikų deklaracijai dėl saugos keliuose palaikyti. Kiekvienas iš mūsų vaikų nusipelno saugios kelionės į mokyklą ir iš jos. Keliai privalo būti saugūs vaikams, keliaujantiems į mokyklą, transporto priemones, gabenančios vaikus, turi būti saugios. Turi būti imtasi veiksmų užtikrinant saugius kelius vaikams visame pasaulyje – tokia Vaikų deklaracijos dėl saugos keliuose esmė.

Keletą savaičių Jonavos visuomenės sveikatos biuro specialistai visose rajono ir miesto bendrojo ugdymo įstaigose rinko parašus, kuriuos R.Samulevičiaus progimnazijos, „Neries“ pagrindinės mokyklos, Panerio pradinės mokyklos bei J.Ralio ir Senamiesčio gimnazijų mokinių   atstovai, dalyvaujant žiniasklaidai, įteikė merui Mindaugui Sinkevičiui, taip skatinant atkreipti dėmesį į vaikų saugos keliuose problemą rengiant strateginius veiklos planus. Buvo įteikta beveik 2000 parašų.

 

Parengė Irena Pratkelienė

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė (jaunimo sričiai)

Skip to content