Menu Close

„Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas

Tarptautinio vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas

Šių metų kovo 24 d. Kauno sporto halėje vyko tarptautinio vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas. Į šią gražią šventę, kurios siekiai yra saugoti, stiprinti ir ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, propaguojant sveiką gyvenseną kaip gyvenimo būdą ir diegiant sveikos gyvensenos principų laikymąsi kasdieninėje veikloje, susirinko vaikai net iš 19 savivaldybių. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje rungėsi 15, o pradinių klasių mokinių – 13 komandų.

Ikimokyklinio amžiaus grupėje mūsų rajoną atstovavo penkių vaikučių komanda iš Jonavos l/d „Saulutė“ su auklėtoja Edita Rokiene. Šauniausių mažylių sveikuoliukų komandos sudėtyje buvo Monika Juzėnaitė, Beata Bulkė, Gytis Voroninas, Nojus Garkauskas ir Danielius Navickis. 1-4 klasių amžiaus grupėje grupėje rajoną atstovavo „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda, kurią sudarė Lukas Mačiulskis, Erika Gerasimovaitė, Jogilė Sadziavičiūtė, Gustas Jaskutis, Edvardas Gerdvila, pedagogė Jolita Jakaitienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Kazokienė.

Varžybos buvo sudarytos iš saugaus eismo, žalingų įpročių, sveikos gyvensenos tematika parengtų užduočių, judriosios bei komandų kapitonų rungčių, užduoties pedagogui ir sveikatos priežiūros specialistui. Taip pat visos komandos turėjo parengti ir namų darbą – prisistatymą, kuris taip pat buvo vertinamas.

Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai bei simbolinės atminimo dovanėlės, o nugalėtojams – diplomai ir nugalėtojų taurė. Po visų rungčių, komisijai suskaičiavus balus, buvo paskelbti nugalėtojai, kurie mūsų komandoms buvo itin džiuginantys – ikimokyklinio amžiaus vaikų grupėje l/d „Saulutė“ užėmė garbingą II-ąją vietą, o 1-4 klasių amžiaus grupėje rajoną atstovavusi „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda paskelbta konkurso nugalėtoja ir vyks į III etapą, kuris bus organizuojamas balandžio mėnesį Trakuose.

Linkime sėkmės nugalėtojų komandai III etape !

Irena Pratkelienė
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė

Skip to content