Menu Close

Kviečiame susipažinti su sveikos mitybos pagrindais

Šiuolaikiniame industriniame pasaulyje milijonai žmonių mano, kad natūralus maistas neskanus, nepraktiškas ir lengvai gali būti pakeistas industriniu, konservuotu ar net genetiškai modifikuotu. Deja, jau šiandien žmonija už tai moka didžiule kainą.

Jeigu Jūs norite maitintis natūraliai ir gyventi sveikai, suprasti negalavimų priežastis ir atrasti natūralų būdą išvengti ligų ar pasveikti alternatyviaisiais, natūropatiniais metodais nuo gegužės 8 dienos kviečiame daugiau apie tai sužinoti Ann Wigmore fondo lektorių paskaitų cikle

„SVEIKOS MITYBOS PAGRINDAI“:

  • ŠIUOLAIKINĖ SVEIKOS MITYBOS SAMPRATA“
  • „GYVULINĖS IR AUGALINĖS KILMĖS MAISTAS“
  • „AUGALŲ DAIGINIMAS“

Gegužės 8 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Chemikų g. 136, Jonava (visuomenės sveikatos biure)
Lektorius Paulius Jaruševičius,Ann Wigmore fondo direktorius, gyvo maisto propaguotojas.

Gegužės 15 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Chemikų g. 136, Jonava (visuomenės sveikatos biure) Lektorius Darius Kubilius, Ann Wigmore fondo lektorius, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas, medicinos mokslų daktaras, Kauno klinikų plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikos gydytojas, taikantis gydančios mitybos principus ligoniams.

Gegužės 29 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Chemikų g. 136, Jonava (visuomenės sveikatos biure)
Lektorius Paulius Jaruševičius,Ann Wigmore fondo direktorius.

 

Fondo lektoriai Jus ne tik supažindins su Ann Wigmore suformuluotais sveikos mitybos ir maisto derinimo principais, bet ir gausite praktinių patarimų kaip naudotis augalų gydomosiomis galiomis, pateiks mokslininkų, tyrinėjančių mitybos įtaką žmogaus sveikatą, išvadas. Fondas intensyviai bendradarbiauja su gydytojais natūropatais bei mokslininkais JAV ir Europoje: Dr. Colin Campbell, Dr. Goldwell Esselstyn ir kt. Ann Wigmore fondo organizuojamose mokslinėse konferencijose apsilankė tūkstančiai žmonių iš Lietuvos ir užsienio.

Apie Ann Wigmore (lietuvė, vaikystėje į JAV paskui tėvus ieškoti laimės išvykusi 1922-aisiais Ona Varapickaitė)

Amerikietė „žaliavalgystės motina”, gydymo želmenų sultimis pradininkė pasaulyje, Hipokrato dietos kūrėja, sveika gyvensena sudominusi ne vieną garsenybę.  Ji įrodė, kad šiais produktais žmonės gali maitintis ir gydytis. Sulaukusi penkiasdešimties ir išsigydžiusi gaubtinės žarnos vėžį, Ann Wigmore ne tik iš esmės pakeitė savo gyvenseną, bet ir paskyrė visą likusį gyvenimą žmonėms gydyti. Per trisdešimt metų, skatindama žmones sveikai gyventi, ji apkeliavo daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Annos Wigmore veikla sveikatinimo ir sunkių ligų profilaktikos bei alternatyviojo gydymo srityje sulaukė pasaulinio pripažinimo – buvo įvertina keliolika tarptautinių apdovanojimų JAV, Prancūzijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse ir daugybės pasveikusių žmonių padėkų.Želmenų sulčių galią išbandė milijonai viso pasaulio žmonių, šis judėjimas drauge su žalios mitybos idėjomis plinta ir kas dieną pritraukia naujų sekėjų.

Gyvenkime sveikiau ir tai kasdien skatinkime daryti savo artimuosius.

Rūta Pugačiauskienė
Jonavos visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Tel. 8 349 31064, el. p. ruta.pugaciauskiene@jonavavsb.lt

Skip to content