Menu Close

Susitikimas su vaikų vasaros dienos stovyklos “Žinau, moku, galiu” lankytojais

029Liepos pabaigoje VŠĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro” vaikų vasaros dienos stovyklos „Žinau, moku, galiu” vaikai lankėsi visuomenės sveikatos biure, kur biuro specialistė Rūta Pugačiauskienė jiems pristatė biuro pagrindines veiklos sritis, su vaikais aptarė sveikos gyvensenos naudą sveikatai. Vaikai specialistei daug papasakojo apie tai, kad jie labai gerai žino ką reikia daryti norint nesusirgti – būti fiziškai aktyviais, sveikai maitintis, neturėti žalingų įpročių. Galima tik pasidžiaugti, kad vaikams sveikos gyvensenos poreikiai ugdomi namuose, ikimokyklinėse ugdymo įstaigose, nes vaikai tikrai turi daug žinių apie sveiką gyvenseną ir suprantą apie atsakomybę už savo sveikatą.
Renginio metu ypač daug dėmesio buvo skirta asmens higienos įgūdžių ugdymui, ypač atkreipiant dėmesį į rankų priežiūrą, siekiant užkirsti kelią infekcinių susirgimų plitimui šiltuoju metų periodu.
Kad vaikai prasimintų šį apsilankymą ir toliau gilintų sveikos gyvensenos žinias jiems buvo padovanotos spalvinimo knygelės „Asmens higiena”.

Rūta Pugačiauskienė

Skip to content