Menu Close

Šeimos diena 2016

Šeima – didžiausia vertybė kiekvieno mūsų gyvenime. Tai – saugumas, jaukumas, palaikymas šiluma, meilė, Tai vieta, į kurią norisi visada sugrįžti, vieta, kur esi visada laukiamas. Šeima vaikui – pirmiausia saugi aplinka. 

Gegužės 15-ąją minimos Tarptautinės šeimos dienos renginio, organizuoto Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro, įvairios veiklos  skatino šeimas leisti laisvalaikį kartu bei aktyviai dalyvauti įvairiose rungtyse, konkursuose ir varžybose,  patiriant daug teigiamų emocijų.

Visuomenės sveikatos biuro specialistai įsijungę į šią gražią šventę, kvietė į sveikatingumo salelę, kurioje savo žinias sveikatos srityje viktorinoje galėjo pasitikrinti  ir vaikučiai bei jų tėveliai. Praktiniuose pirmos pagalbos užsiėmimuose buvo galima pasimokyti teikti pirmąją pagalbą.  Susirūpinusieji ir besirūpinantieji savo sveikata, kūno masės analizatoriaus pagalba galėjo išsitirti procentinę kūno riebalų, vidinių kūno riebalų ir  skeletinių raumenų dalį bei išklausyti specialistų rekomendacijas, patarimus.

Tarptautinės šeimos dienos proga linkime kantrybės, didžiulio noro saugant, puoselėjant ir stiprinant savo šeimas.

{joomplucat:121 limit=12|columns=6}

 

Irena Pratkelienė

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė (jaunimo sričiai)

Skip to content