Menu Close

RŪKYMO METIMO PROGRAMA

 

Penkių dienų programa norintiems atsisakyti rūkymo

„Kvėpuok laisvai”

Markas Tvenas yra pasakęs „Mesti rūkyti – tai lengva. Aš tai esu daręs daug kartų.”

Primename, kad Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, nuo rūkymo sukeltų ligų visame pasaulyje kasmet miršta apie 1,3 mln. gyventojų, Lietuvoje – 1,3 tūkst. Europoje rūkymas lemia 83 proc. plaučių vėžio susirgimus ir yra 82 proc. mirčių nuo plaučių vėžio priežastis.

Norint nepapildyti šios statistikos yra tik vienas kelias – atsisakyti šio žalingo įpročio. Tam reikia daugybės pastangų, bet tai padaryti įmanoma! Jeigu Jūs bandėte mesti rūkyti, be abejo, gerai žinote, kaip sunku būna nepradėti vėl. Tai padaryti nėra lengva, nes žmogus tampa priklausomas nuo nikotino. Dažnai žmonėms prireikia 2-3 kartų, o kartais ir daugiau, kol galiausiai pavyksta tai padaryti.

Kaip geriau tai padaryti – mažinti palaipsniui, o gal tiesiog nutraukti staiga? Visą tai Jums paaiškinsime penkių dienų unikalioje mokymo programoje Jonavoje. Taip, pasiryžę šiam žingsniui, Jūs turėsite keletą sunkių valandų, o galbūt ir dienų. Būtent ši programa ir yra skirta padėti Jums pereiti šį nelengvą laikotarpį ir sumažinti bei nugalėti troškimą užsirūkyti naudojant natūralias priemones: fizinius pratimus, judėjimą, vandenį, saulės šviesą, orą, sveiką mitybą, poilsį ir tikėjimą.

Šią programą sukūrė fizinės medicinos specialistas dr. Veinas Makfarlendas (J.Wayne McFarland, M.D.) ir dvasininkas Elanas Folkenbergas (Elan J. Folkenberg). Nuo 1987 iki 1991m. Loma Linda Universiteto Sveikatos centras (JAV) ją išbandė ir įvertino. Tai yra ne tik viena seniausių, bet ir viena efektyviausių programų norintiems mesti rūkyti. Programa gavo oficialų Pasaulio Sveikatos Organizacijos pripažinimą ir yra naudojama įvairiose šalyse.

Nuo 1959 metų daugiau kaip 20 milijonų rūkančių žmonių įvairiose šalyse šios programos dėka išsivadavo nuo šios nikotininės priklausomybės.

Galbūt ir Jūs mąstote apie gyvenimą be cigaretės? Kviečiame registruotis:

Išankstinė registracija ir papildoma informacija: tel. 8 656 22192, el.p. gintaras@adventistai.lt.

Užsiėmimai vyks: 2014 m. vasario 17 – 21 dienomis ( kiekvieną vakarą).

Užsiėmimo pradžia: 18.00 val.

Adresas: Chemikų g. 136, Jonava (Jonavos visuomenės sveikatos biuras), tel. 8 349 31064.

Programą veda: Gintaras Nekis, Adventistų bažnyčios pastorius, šeimos ugdymo konsultantas, baigęs „Pagalbos metantiems rūkyti organizavimas bei teikimas“ mokymus ir turintis didelę patirtį vedant šias programas.

Rūpindamiesi savo artimųjų sveikatą, paskatinkite ir juos dalyvauti šioje programoje.

Skip to content