Menu Close

METŲ TRUKMĖS SVEIKATĄ STIPRINANČIO FIZINIO AKTYVUMO PROGRAMA SENJORAMS

GRUPĖ PILNAI SURINKTA – VIETŲ NEBĖRA! 

Būkime aktyvūs ir prailginkime sveiko gyvenimo trukmę dalyvaudami NEMOKAMOJE  1 METŲ TRUKMĖS SVEIKATĄ STIPRINANČIO FIZINIO AKTYVUMO PROGRAMOJE (skirta 65m. ir vyresniems).

 

Siūlome Jums moksliniais tyrimais įrodytą pačią pigiausią ir efektyviausią sveikatos stiprinimo priemonę – tik Jums parinktą tinkamai dozuotą fizinį krūvį su kvalifikuotais specialistais. Kiekvienam programos dalyviui įvertinsime individualų fizinį pajėgumą ir siektinus rezultatus, ciklais vyks teoriniai – praktiniai mankštų mokymai ir konsultacijos, kurių metu išmoksite specialių mankštos pratimų, o pasibaigus Programai, sėkmingai galėsite tęsti juos namuose. Asmeniškai Jums bus sudarytas fizinio aktyvumo planas, be žalos Jūsų sveikatai.  

 

Taip pat vyks mokymai su  gydytoju dietologu apie tai, kokie būtini vyresnio amžiaus žmonių mitybos pokyčiai siekiant ne tik ilgiau išsaugoti gerą sveikatą bei savijautą, bet ir išvengti kai kurių ligų, kurių tikimybė ypatingai išauga vyresniame ir senyvame amžiuje. Bus teikiamos individualios konsultacijos dėl mitybos planų sudarymo.

 

Nauda Jums.

Visi mes senstame – tai natūralus fiziologinis procesas, kurio metu silpnėja žmogaus fizinės galios: greitumas, lankstumas, pusiausvyra, judesių koordinacija, raumenų jėga ištvermė ir  kt. Lėtėja ir silpnėja  mąstymas, ko pasėkoje, tampame labiau pažeidžiami. Mokslininkai pateikia vis daugiau įrodymų, jog sveiki įpročiai (sveika mityba, pilnavertis miegas, reguliariai atliekami fiziniai pratimai) ne tik stiprina visą kūną, bet ir skatina smegenų ląstelių atsinaujinimą, pailgina sveiko gyvenimo trukmę. Fizinis aktyvumas pagyvenusiems žmonėms naudingas išsaugant kaulų mineralinį tankį, mažinant griuvimo riziką ir taip išvengiant kaulų lūžių bei pagerina gyvenimo kokybę.

Numatoma programos pradžia – 2023 m. vasario mėn. Sudaroma tik viena dalyvių grupė. REGISTRACIJA UŽDARYTA.

Rūta Pugačiauskienė
Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Skip to content