Menu Close

[et_pb_section fb_built=”1″ fullwidth=”on” _builder_version=”4.3.4″][et_pb_fullwidth_header _builder_version=”4.3.4″ background_color=”#47634f”]

VYRŲ GRUPĖS “GENTYS” JONAVOJE

[/et_pb_fullwidth_header][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.3.4″][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.3.4″][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.4″][et_pb_text _builder_version=”4.3.4″ hover_enabled=”0″]

Gentys – tai erdvė, kurioje galima rasti bendraminčių, susipažinti su vyrais, vertinančiais atvirumą, sąmoningumą, savęs pažinimą ir prasmingas veiklas. Kartu geriau pažinsi save bei kitus, suprasti savo jausmus, stiprybes ir trūkumus, poreikius ir sprendimus.
Iššūkiai santykiuose, prasmingų ryšių trūkumas, karjeros galvosūkiai, pasaulinių problemų svoris – kad ir su kuo susiduri, tavo gentis – tai tavo ištikimi bendražygiai, su kuriais ne tik kartu augsi, bet ir kurie taps tavo asmeniniu pastiprinimu šiame permainingame gyvenime. Atrask ryšius, kurie įkvepia.

Jau daugiau nei 1000 drąsių Genčių vyrų kasdien pozityviai keičia savo ir aplinkinių gyvenimus. Genties nariai ne tik tampa laimingesni, bet ir dovanoja džiaugsmą bei saugumą savo artimiesiems, tampa pozityviu pavyzdžiu ir prisideda prie visuomenės gerovės.

Keisdami save mes pozityviai keičiame ne tik savo asmeninį gyvenimą, bet ir pasaulį.

Grupė startuoja nuo kovo  21 d. Viso bus 8 formalūs susitikimai.
(šiuo metu grupė suformuota, nauji nariai nėra priimami)

Jonavos gentis finansuoja Jonavos VSB, tad dalyvavimas nemokamas.

 

Atsiliepimas vyro, dalyvavusio Genčių grupėje:

,,Ištikrųjų patiko projektas, patiko labai struktūra projekto. Labai gera chebra susirinko, visi tikrai pakankamai atviri. Visuose susitikimuose dalyvavome, nemažai vidinių darbų buvo. Taip pat ir patys susiorganizavome išvyka, dar geriau susicementavome. Po projekto tęsiame savo genties gyvavimą. Toliau susitinkame, toliau dirbame.
Kas labiausiai patiko, tai vyrų atvirumas. Vienoje vietoje daug skirtingų, su skirtingais gyvenimais ir gyvenimo patirtimi, vyrų, iš kurių galima pasisiemti labai daug patirties, kurią aš panaudoju savo gyvenime.
Taip pat, man patinka dalintis patirtimi.
Žodžiu, visada laukiu mūsų genčių susitikimo.
Aš ėjau, nes draugas pakvietė. Sako, pabandom.
Problemų jokių neturiu, bet daug išmokau dalykų, kuriuos naudoju gyvenime.
Pvz.: Atgalinis ryšys. Labai patiko.
Manau, kad projektas tikrai reikalingas, nes daug vyrų sėdi užsispaudę, ir galvoja, kad jie vieni tokie.
Ir Chebra neturi su kuo pasikalbėti normaliai, apie vidinius dalykus. Savo vidinius pamąstymus. Manau, tai kai kuriuos slegia, ir nuiimti tai yra gerai.

Tai tiek. nežinau ką daugiau pasakyti 🙂

Vytas

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.4″][et_pb_image src=”https://www.jonavavsb.lt/wp-content/uploads/2023/02/gentys-atrask-biciulystes-1.jpg” _builder_version=”4.3.4″][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Skip to content