Menu Close

Priklausomybių konsultantų paslaugos

PRIKLAUSOMYBIŲ KONSULTANTŲ PASLAUGOS NE TIK GYVENTOJAMS, BET IR ĮSTAIGOMS BEI ORGANIZACIJOMS

Norime pasidžiaugti, kad Jonavoje vis populiarėja priklausomybių konsultantų teikiamos paslaugos ir konsultantas per praėjusius 2023 metus įstaigose ir įmonėse paslaugas teikė net 21 kartą! Kreipiasi ne tik asmenys, žalingai vartojantys alkoholį, ar jų šeimos nariai individualioms konsultacijoms, bet ir įstaigos, įmonės, organizacijos kviečiasi priklausomybių konsultantus į savo kolektyvus supažindinimui su priklausomybių konsultantų teikiama paslauga.

Priklausomybės konsultantas suteikia visapusišką pagalbą tiesiogiai ar savo aplinkoje nuo alkoholio kenčiantiems žmonėms. Jie informuoja, motyvuoja, stebi, skatina, palaiko, o esant poreikiui ir tarpininkauja tarp alkoholizmo problemą turinčio asmens ir kitų jam padėti galinčių institucijų.

Dėkojame įstaigoms ir bendruomenėms, kurios rūpinasi savo kolektyvais. Jei ir Jūs norite į savo kolektyvą pakviesti priklausomybių konsultantą, susisiekite su Jonavos visuomenės sveikatos biuru tel. 8 672 91761, ar el. p. info@jonavavsb.lt.

Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Jonavos gyventojams, teikia nemokamas ir anonimines priklausomybių konsultantų paslaugas, kurioms nereikia gydytojo siuntimo.

Priklausomybių konsultantų paslaugos Jonavos raj. gyventojams finansuojamos iš Valstybinės tikslinės dotacijos.

Skip to content