Menu Close

Prasidėjo akcija „Pavojus keliuose žiemą“

       Eismo įvykiuose tamsiuoju paros metu dažniausiai nukenčia pėstieji. Išeiname iš namų dar neprašvitus ir grįžtame dažniausiai jau sutemus. Pailgėjęs tamsus paros laikas, pablogėjęs matomumas, neatsargumas, žiemos vairavimo ypatumai, įsitikinimas, kad pereinant gatvę mūsų saugumu privalo rūpintis tik vairuotojai, dažnai priveda prie nelaimės. Atšvaitų nešiojimas – viena iš būtinų mūsų saugaus judėjimo kelyje sąlygų. Nors ir suvokdami jų reikalingumą ir būtinumą, dažnai atšvaitus įmetame į stalčių ar kuprinę.

       Labai svarbu, kad vaikai saugiai pasiektų mokyklas ir saugiai grįžtų sveiki namo. Šis tikslas, sutelkęs bendram darbui visuomenės sveikatos biuro specialistus bei Jonavos policijos pareigūnus, inicijavo akciją „Pavojus keliuose žiemą“. Sausio 19 dieną, Bukonių pagrindinėje mokykloje lankėsi Jonavos visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo (jaunimo sričiai) specialistė Irena Pratkelienė ir Jonavos policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Larisa Paklina. Visiems mokiniams buvo dalijami atšvaitai, liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, knygutės mažiesiems apie saugų eismą.

      Šiandieną prasidėjusi akcija truks dvi savaites, kurių metu visose Jonavos rajono ugdymo įstaigose visuomenės sveikatos priežiūros specialistai mokiniams dalins atšvaitus, primindami apie saugumą bei pačių mokinių atsakomybę už savo elgesį kelyje.

{joomplucat:93 limit=10|columns=5}

 

Irena Pratkelienė

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas (jaunimo sričiai)

Skip to content