Menu Close

Pavasario renginiai, skirti stiprinti emocinę sveikatą

Pavasarį Jonavos visuomenės sveikatos biuras (VSB) kviečia prisijungti į grupinius užsiėmimus, mokymus, individualius susitikimus su psichologu. Organizuojamos veiklos skirtos visiems Jonavos ir Jonavos rajono gyventojams. Kviečiame nelaukti, kol ištiks nelaimė ar sunkumai, o stiprinti savo sveikatą, žinių bagažą ir gerovę jau dabar – visos siūlomos veiklos orientuotos į prevenciją ir sveikatos išsaugojimą. Užsiėmimai Jonavos ir Jonavos raj. gyventojams finansuojami Valstybinės tikslinės dotacijos skirtos psichikos sveikatos stiprinimui, tad gyventojams už paslaugas mokėti nereikia. Raginame išsirikti sau priimtiniausią veiklą, registruotis ir dalyvauti.

Grupiniai užsiėmimai psichologinėmis temomis Jonavos miesto gyventojams  Šis formatas leidžia jaukioje aplinkoje stiprinti žinias ir įgūdžius aktualiomis psichologinėmis temomis. Grupė sudaroma iš 10 žmonių, sudarant sąlygas kokybiškam žinių įsisavinimui. Bendra grupės veiklos trukmė 6 val. (išskaidoma į atskirus užsiėmimus). Užsiėmimų metu suteikiama teorinių žinių, skiriama laiko diskusijoms, praktiniams užsiėmimas grupėje ir namuose, kad gautos žinios būtų pritaikomos praktiškai. Šiuo metu renkamos pavasario grupės šioms temoms:

1 grupė: „Emocijų pažinimas ir valdymas. Konfliktų ABC“
2 grupė: „Vakaras su psichologija“ – šviečiamojo pobūdžio užsiėmimai apie psichologiją.
3 grupė: „Kaip rūpintis savo emocine savijauta“– apie psichikos sveikatą, psichologinį atsparumą.
4 grupė: „Kai būna sunku – kaip atpažinti bei teikti emocinę pagalbą sau ir kitam?“ – teorija ir praktika apie psichikos sveikatos sunkumus, pagalbos teikimą.

Susidarius grupei informuosime apie veiklos vietą ir laiką.
REGISTRACIJA ir daugiau informacijos: https://forms.gle/fTDUSKKa8Hw5imEW6
Arba tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Dailės terapijos metodais paremti užsiėmimai „Per kūryba į save“ Jonavos rajono gyventojams. Tai dailės terapijos metodais paremti užsiėmimai, skatinantys pasinerti į kūrybinį procesą. Per dailės terapijos praktikas galime atsipalaiduoti, saugiu būdu išleisti savo jausmus, geriau pažinti savo vidinį pasaulį, stiprinti pasitikėjimą savimi. Dalyvauti gali visi norintys – jokių piešimo gebėjimų turėti nereikia, priemonėmis pasirūpina biuras. Užsiėmimuose ne tik piešiama, bet ir dalinamasi kylančiais jausmais ir įžvalgomis. Šį ciklą sudaro penki 2-25, val. trukmės užsiėmimai, 5-10 asmenų grupėje.

Dėl užsiėmimų organizavimo kaimiškose bendruomenėse kreiptis tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Vyrų asmeninio augimo grupė „Gentys“ . Balandžio mėnesį startuos 2 mėnesių programa 10 vyrų grupei, skirta kokybiškam vyrų asmeniniam augimui. Programos metu nariai kels tikslus, lavins disciplinos, klausymosi, sąmoningumo, atgalinio ryšio, konfliktų valdymo, jausmų pažinimo ir kitus įgūdžius. Naudojantis ekspertų metodais, patirtimis ir vertingu pažinčių tinklu dalyviams bus sudaromos sąlygos tapti emociškai atsparesniems bei gebantiems sparčiau pasiekti savo tikslus. 

Apie renkamą grupę informacija bus skelbiama biuro puslapyje ir Facebook paskyroje. Galima ir išankstinė registracija tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Savitarpio pagalbos grupė, skirta stiprinti tėvystės įgūdžius. Balandžio mėnesį taip pat startuos grupiniai užsiėmimai tėvams/globėjams/rūpintojams, auginantiems 14 – 18 m. paauglius. Šiuose užsiėmimuose turėsite galimybę rasti atsakymus į dažnai kylančius klausimus – kodėl vaikui tampant paaugliu šeimoje daugėja konfliktų? Kaip tinkamai elgtis?
Susitikimų metu dalyviai gaus teorinių žinių padedančių geriau suprasti paauglio gyvenimą, praktinių situacijų aptarimai padės rasti sprendimus asmeniniuose sunkumuose, o suteikiamos rekomendacijos padės palaikyti gerus santykius tarp tėvų ir paauglių. Bendra užsiėmimų trukmė 6 val., planuojami 4 susitikimai.

Apie renkamą grupę informacija bus skelbiama biuro puslapyje ir Facebook paskyroje. Galima ir išankstinė registracija tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Mindfulness (įsisąmoninimu) grįsti streso ir emocijų valdymo mokymai Jonavos miesto įstaigų darbuotojams. Tai 6 val. mokymai 10 asmenų grupei, skirti supažindinti su vienu naujausiu šiuolaikinės praktinės psichologijos metodų, kurio paskirtis – ne tik mažinti patiriamą įtampą, stiprinti emocinį stabilumą ir atsparumą stresui, bet ir ugdyti savivoką ir gebėjimą ja remtis priimant sprendimus. Mokymai padeda valdyti stresą ir emocijas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Mokymai organizuojami iš anksto suderinus tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Šviečiamojo pobūdžio užsiėmimai psichologinėmis temomis mokiniams. Siekiant didinti mokinių psichologinį raštingumą, perteikti praktinius metodus, kaip valdyti emocijas, patiriamą stresą ir kt., organizuojami teoriniai pranešimai ir praktiniai užsiėmimai mokiniams aktualiomis temomis. Pastarieji organizuojami nedidelėmis grupelėmis (po 10 dalyvių), sudarant palankias sąlygas mokiniams įsisavinti žinias praktinių užsiėmimų, žaidimų forma. Veiklos skirtos mokiniams nuo 16 m.

Užsiėmimai organizuojami iš anksto suderinus tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Individualios psichologo konsultacijos. Kaip ir visus metus, pavasarį gyventojai nuo 16 m. kviečiami pokalbiui su psichologu. Konsultacijos gali būti naudingos kai išgyvenamos sudėtingos gyvenimiškos situacijos ir tuomet, kai norisi tiesiog save pastiprinti, pagerinti santykius su aplinkiniais ir pačiu savimi. Gyventojų patogumui konsultacijos organizuojamos kontaktiniu ir nuotoliniu būdu, individualiai suderinus konsultacijos būdą ir laiką. Vienam asmeniui suteikiama iki 5 konsultacijų. Gydytojo siuntimo nereikia. Anonimiškumas ir konfidencialumas garantuojamas.

Registracija konsultacijai tel. nr. 864544985; el. p. gintare.skackauskiene@jonavavsb.lt

Apie renginius nuolat skelbiama Facebook paskyroje https://www.facebook.com/JonavaVSB/ ir tinklapyje https://www.jonavavsb.lt/

Kviečiame sekti informaciją biuro svetainėse ir nepraleisti progos dalyvauti organizuojamose veiklose.
Padėkime sau ir kitam išlaikyti emocinę pusiausvyrą skubančioje kasdienybėje.

Skip to content