Menu Close

Pasaulinė „AIDS” diena

   Gruodžio 1-ąją, pasaulinę AIDS dieną, į pamokas skubančius mokinius ir mokytojus stabtelėti ir susimąstyti privertė Raudonojo kaspinėlio simbolis, sudėliotas iš degančių žvakelių. Raudoni kaspinėliai švarkų atlapuose priminė – mes greta tų, kuriuos ištiko negailestinga lemtis, juos matome, girdime, žinome.

   Visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Lionei Rimkuvienei ir biologijos mokytojoms Danutei Kasmočienei ir Almai Rukšėnienei bendradarbiaujant, aktų salėje 3-4 klasių gimnazistai susirinko į protmūšį „AIDS: geriau žinoti“. Šmaikščius, suktus, reikalaujančius ne tik žinojimo, bet ir guvaus mąstymo klausimus, atsiųstus Užkrečiamų ligų ir AIDS centro, pateikė protmūšio vedėjai Andrejus Voitovas ir Gabrielė Ruseckaitė. Po lengvo „apšilimo“ teko įvardyti ŽIV paliestas ne tik asmenybes, bet ir pažinti patį virusą, nustatyti jo plitimo būdus. Guviausiai pasirodė 3c (I vieta ),

4e ( II vieta) ir 4A ( III vieta) komandos. Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams – Visuomenės sveikatos biuro įsteigtos dovanos. Senamiesčio gimnazijos mokiniai pasirinko – ŽINOTI.

{joomplucat:90 limit=5|columns=5}

 

Lionė Rimkuvienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Skip to content