Menu Close

Online diskusija apie gripą

Spalio 30 d. Online diskusija skirta Supratimo apie gripą dienai: „Turite milijoną klausimų apie gripą, bet negaunate profesionalaus atsakymo?“ Artėjant supratimo apie gripą dienai Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) rengia online konferenciją, kurioje į visuomenės klausimus atsakys Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), imunologijos, infekcinių ligų, bendrosios praktikos (šeimos) gydytojai, Valstybinės ligonių kasos prie SAM, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie SAM ir kiti ekspertai. Stebėti šią diskusiją realiu laiku kviečiami medicinos akademinės bendruomenės, asmens ir visuomenės sveikatos specialistai, visuomenė bei žiniasklaida.

Tikslas: Pateikti teisingą ir autoritetingą informaciją apie gripą. 2014/2015 m. sezono metu ypatingas dėmesys bus skiriamas rizikos grupei priklausančių asmenų skiepijimosi svarbai (asmenys, gyvenantys socialinės globos ir slaugos įstaigose (vyresni arba neįgalūs asmenys), asmenys sergantys lėtinėmis ligomis, 65 m. ir vyresni asmenys, nėščiosios, sveikatos priežiūros darbuotojai).

Laikas – 2014 m. spalio 30 d., 10 valanda. Transliaciją galėsite stebėti svetainėje www.ulac.lt Klausimus ekspertams galėsite pateikti siųsdami juos el. paštu online@ulac.lt arba skambindami tiesioginės transliacijos metu. Registruotis ir pateikti klausimus ekspertams galite čia. <http://reg.ulac.lt/>

Skip to content