Menu Close

Nemokamas seminaras “Kaip geriau suprasti demenciją turintį asmenį ir kaip neperdegti?”

Demencija – neurodegeneracinis sindromas, sukeltas smegenų ligos, dažniausiai lėtinės ir progresuojančios, kuris paveikia mąstymą, elgesį, gebėjimą atlikti kasdienes užduotis. Demenciją turinčio asmens priežiūrai svarbus pasirengimas teikti pagalbą ir globą taip, kad galėtume ne vien atliepti slaugomo asmens poreikius, bet taip pat ir pasirūpinti savimi.

Seminaras supažindins su:
– demencijos sindromu;
– dažnai pasitaikančiais asmens, turinčio demenciją, bendravimo ypatumais, tam tikro elgesio priežastimis, ieškant tinkamų reagavimo, bendravimo ir pagalbos būdų;
– praktikomis, kurios padėtų šeimos nariams ir artimiesiems, kurie rūpinasi asmeniu, turinčiu demenciją, ar šioje srityje dirbantiems specialistams, pasirūpinti savo gerove globojant.
Tikimės, kad seminaras suteiks žinių, praplės turimas žinias, sustiprins pasitikėjimą savimi ir padės geriau pasirūpinti savimi globojant.

Norint dalyvauti seminare reikalinga registracija‼️
Tel.: +370 645 44985

Lektorės:
Ieva Petkutė – tyrėja ir edukatorė, asociacijos „Dementia Lithuania“ įkūrėja ir prezidentė, The Global Brain Health Institute mokslinė bendradarbė, edukologijos krypties doktorantė Lietuvos sporto universitete. Ieva vadovauja vietinėms ir tarptautinėms meno, sveikatos ir gerovės iniciatyvoms, orientuotoms į prieinamumą ir įtrauktį, aktyviai veikia demencijos advokacijos srityje.

Elena Adejevaitė – medicinos psichologė, dirbanti su demenciją turinčiais asmenimis ir jų artimaisiais.

Seminaro vieta bus nurodoma registruotiems dalyviams!

Skip to content