Menu Close

Lašiukai vasaroja

Birželio mėnesį Jonavos Panerio pradinėje mokykloje vykdoma dešimties dienų mokinių vasaros dienos stovykla ,,Lašiukai vasaroja“

Vasaros atostogos -tai daug aktyvių ir linksmų veiklų, įsimintinų įspūdžių. Tačiau reikia nepamiršti, kad vasara suteikia ne vien malonumus, bet tenka susidurti su pasitaikančiais pavojais ir žinoti kaip jų išvengti.

Birželio 19 dieną, dienos stovykloje, savo veiklas pristatė Jonavos visuomenės biuro specialistų komanda. Su stovyklautojais aptartos įvairios temos, dažniausiai vasarą pasitaikančios traumos, vabzdžių ir erkių keliamas pavojus sveikatai, apsinuodijimas maistu. Sužinojo  kokių pagrindinių taisyklių reikia laikytis prie vandens telkinių, kada ir kiek laiko būti saulėje saugu. Prisiminė asmens higienos, pirmosios pagalbos teikimo svarbą, atliko praktines užduotis. Po visų veiklų stovyklautojai mokyklos sporto aikštelėje savo jėgas išbandė įvairiose rungtyse. Daug teigiamų emocijų, džiaugsmo, gražios bendrystės. Visiems dalyviams buvo įteiktos Jonavos visuomenės sveikatos biuro dovanėlės.

Visuomenės sveikatos specialistė Lionė Rimkuvienė

Skip to content