Menu Close

„Kvėpuok laisvai“

Sveikatos mokykla kviečia į nemokamą penkių dienų programa norintiems atsisakyti rūkymo

„Kvėpuok laisvai“

Mesti rūkyti nėra lengva,nes, rūkant cigaretes, išsiskiria ne tik organizmą nuodijančios medžiagos, bet ir tokios, kurių vienkartinis pavartojimas sukelia malonius pojūčius, keičia valią, suvokimą, jausmus, o, sistemingai vartojant, keičia ir asmenybę – rūkantysis nebesugeba, nors ir pats tai neigia, rūkymui pasakyti NE (nes pats mano, kad tai gali padaryti bet kada.., vėliau, deja… – įprotis jau būna pavergęs žmogų, t.y. sukėlęs ne tik fizinę bet ir psichologinę ir priklausomybę). Trys iš keturių vartojančiųjų tabaką norėtų pakeisti tokį savo elgesį, tačiau tik 7 proc. geba savarankiškai, be kitų pagalbos visiškai atsisakyti rūkymo

Ši programa nuo 1959 me išlaisvino nuo šio žalingo įpročio daugiau kaip 20milijonų žmonių, Pasaulio Sveikatos Organizacijos yra pripažinta kaip viena iš seniausių ir efektyviausių, ją sukūrė fizinės medicinos specialistas dr.Veinas Makfarlendas (J.Wayne Mc Farland, M.D.) ir dvasininkas Elanas Folkenbergas (Elan J.Folkenberg).

Kviečiame registruotis ir mes Jums padėsime pereiti nelengvą rūkymo atsisakymo laikotarpį sumažinant bei nugalint troškimą rūkyti naudojant natūralias priemones: fizinius pratimus, judėji, vandenį, saulės šviesą, o, sveiką mitybą, poilir tikėjimą.

Išankstinė registracija: tel. 8 349 31064, el. p. info@jonavavsb.lt; 865622192,el. p. gintaras@adventistai.lt.

Užsiėmimaivyks: 2014m. gegužės 19-23 dienomis 18.00 val. ( kiekvieną vakarą).

Adresas: Chemikų g.136,Jonava (Jonavos visuomenės sveikatos biuras).

Programą veda: Gintaras Nekis ,Adventistų bažnyčios pastorius, šeimosugdymo konsultantas, baigęs „Pagalbos metantiems rūkyti organizavimas bei teikimas“mokymus ir turintis didelę patirtį vedant šias programas.

Nerūkymas – pati veiksmingiausia ir pigiausiai kainuojanti sveikatos išsaugojimo priemonė. Rūpindamiesi savo artimųjų sveikatą, paskatinkite ir juos dalyvauti šioje programoje.

Skip to content