Menu Close

Kovo 20-oji žemės diena

Kovo 20 dieną, Barupės pagrindinėje mokykloje buvo minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną žmonės išreiškia norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį bei gyvąją gamtą.

Įvairių veiklų metu mokiniai buvo skatinami tausoti aplinką, taupiai naudoti gamtos išteklius.Per biologijos pamokas vyresniųjų klasių mokiniai iš antrarūšių medžiagų kūrė įvairius darbelius: iš batų dėžučių darė robotą, iš žalio plastikinio butelio – varlę, iš kiaušinių dėžučių – žemės kirminą. Dailės pamokos metu iš perskaitytų žurnalų ir laikraščių buvo kuriami medžių trafaretai – „Medžiai mūsų draugai“. Pradinių klasių mokiniai, padedami mokytojų,  piešė 2015 metų Medžių kalendorių, kuriame atsispindėjo kaip keičiasi medžiai šiltuoju ir šaltuoju metu laiku. Visi moksleivių darbai eksponuojami mokyklos antrajame aukšte.

Renginį organizavo: VSPS I.Strelčiūnaitė, biologijos mokytoja A. Kučmienė, dailės mokytoja D. Makutienė, pradinio ugdymo mokytojos A. Rabikauskienė ir J. Zaleckienė.

 

Skip to content