Menu Close

Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas

Šių metų kovo 17 d.,  Rokiškyje prasidėjo  tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II  etapas, kuriame dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir 1-4 klasių mokinių komandos. Šioje šventėje dalyvavo  vaikai iš 13 savivaldybių.

Konkurse mūsų miestą atstovavo Jonavos l/d „Dobilas“ ir „Neries“ pagrindinės mokyklos  komandos. Sveikuoliams teko pristatyti savo sukurtą prisistatymą, skirtą konkursui, atsakinėti į testo, viktorinos klausimus sveikos gyvensenos tematika, atlikti praktines užduotis sveikos gyvensenos klausimais. Užduotis atliko komandų kapitonai bei mokytojai  ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Atlikus užduotis vaikai lankėsi Rokiškio krašto muziejaus edukacinėje pasakoje ir gamino rankų darbo muilą.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje nugalėtojais tapo Visagino l/d „Gintarėlis“ komanda, o pradinių klasių amžiaus grupėje – Rokiškio rajono Kriaunų pagrindinės mokyklos mokiniai.

 {joomplucat:105 limit=20|columns=5}

 

Irena Pratkelienė                                                                              

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė (jaunimo sričiai) 

 

Skip to content