Menu Close

Kalėdinis krepšinio turnyras „Pažinkime vieni kitus“

Gruodžio 5-ąją, „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras „Pažinkime vieni kitus“. Tai bendras „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, Visuomenės sveikatos biuro ir Jonavos rajono policijos komisariato organizuotas renginys, skatinantis tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir parodantis, kad kartu bendrą veiklą galime padaryti įdomesne ir patrauklesne jaunimui.

Turnyre dalyvavo Jonavos Šaulių Justino Vareikio 211-osios kuopos Jaunųjų šaulių, Vaiko ir šeimos gerovės centro, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos ir Politechnikos mokyklos, Jonavos rajono policijos komisariato komandos bei Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai. Į renginį atvyko ir Jonavos krepšinio klubo „Sintek – Jonava“ komandos žaidėjai, kurie buvo įtraukti į mokinių komandas ir kartu su jais rungtyniavo.

{joomplucat:290 limit=4}

 

Nugalėtojai buvo visi, nes turėjo galimybę pabūti kitoje aplinkoje, susipažinti vieni su kitais, pabendrauti. Visoms komandoms įteiktos Visuomenės sveikatos biuro bei Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atminimo dovanėles ir prizai.

Skip to content