Menu Close

Kad ramūs sulauktume parskrendančių gandrų

         Daugiau kaip 40 moterų (ir keletas nedrąsių tėčių), nešini savo jau greitai gimstančiais kūdikiais, susirinko į susitikimą su naujausios ,,Pypliotyros“ (p.s. nuo žodžių pyplio tyrinėjimas) serijos knygos ,,Laukiame naujagimio“ viena iš autorių Jūrate Jadkonyte Petraitiene.

Renginio metu kūdikio besilaukiantiems tėvams suteikta pati naujausia ir išsami informaciją, kuri gali padėti išvengti krizinio nėštumo, priešlaikinio gimdymo, su mamos ir naujagimio sveikata, saugumu ir psichologine būkle susijusių problemų. Knygos autorė ne tik šiltai pristatė knygą, kurioje kalbame viena tema – kaip susilaukti sveiko kūdikio, tik su įvairių sričių specialistais, kurių kiekvieno patirtis skirtinga, tačiau vieninga išmintimi ir žiniomis, pagrįstomis naujausiais mokslo pasiekimais, ilgamete praktika bei meile savo darbui, bet ir kiekvienam dalyviui padovanojo po knygą.

Šios knygos konsultantai – garsiausi Lietuvos gydytojai ir specialistai: ginekologijos prof. dr. (HP) Gražina Drąsutienė, neonatologijos prof. dr. (HP) Nijolė Drazdienė, genetikos prof. dr. (HP) Algirdas Utkus, vaikų ligų prof. dr. (HP) Vytautas Usonis, prof. dr. (HP) Vytautas Basys, doc. dr. Violeta Ožeraitienė, psichiatrė Goda Bačienė, šeimos konsultantas Vaidas Arvasevičius.

Siekiant kuo plačiau paskleisti informaciją ir daryti teigiamus pokyčius visose Lietuvos šeimose leidinys vėliau bus paskelbtas ir internetinėje erdvėje:

  • projekto vykdytojo interneto svetainėse www.mamosdienorastis.lt; www.pypliotyra.lt,
  • bei partnerių www.jonavosvsb.lt ir socialinio tinklapio Facebook paskyrose.

Renginio metu ore tvyrojo ne tik ateinančių šventų Kalėdų, bet ir mažų angeliukų dvasia, kuriems, saugiems, mylimiems ir laukiamiems ir linkime ateiti į šią žemę.

Renginio organizatoriai: AJA VIEŠIEJI RYŠIAI, VšĮ, Jonavos savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Renginio partneris Jonavos rajono Pirminės sveikatos priežiūros centras

 

Rūta Pugačiauskienė,

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

2015 m. gruodžio 18 d.

 

Skip to content