Menu Close

Judėjimo sveikatos labui diena Panerio pradinėje mokykloje

       Fizinis aktyvumas yra viena iš būtinų sąlygų sveikų vaikų raidai. Fizine veikla vaikai realizuoja visus svarbiausius savo poreikius – judėjimo, pažintinius, veikimo, bendravimo, saviraiškos, atskleidžia savo fizines išgales ir gebėjimus.

Gegužės 19 diena paneriukams – netradicinė. Renginys ,,Kaip gera ir smagu, sportuot visiems kartu“ prasidėjo visuotine rytine mankšta, kurią pravedė mokytoja Rūta. 3- čių ir 4- tų klasių mokiniai varžėsi tarpklasinėse kvadrato varžybose. 1-mų ir 2- ų klasių mokiniai –  sportinėse estafetės varžybose, kurios vyko keliais etapais. Komandos stengėsi būti vienos už kitas greitesnės. Visos klasės turėjo pagaminti plakatus su užrašytu ir šiam renginiui skirtu šūkiu, kurį papuošė nupieštomis savo veidukų šypsenėlėmis. Po renginio linksmais plakatais pasipuošė mokyklos langai.

Renginio uždarymą vainikavo Visuomenės sveikatos biuro padėkos ir dovanos. Renginio tikslas buvo pasiektas –  visi smagiai ir aktyviai praleido laiką, kurio metu dominavo pakili nuotaika, o nugalėjo – sportas ir draugystė.

{joomplucat:184 limit=7|columns=7}

 

 

Lionė Rimkuvienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė         

Skip to content