Menu Close

Jonavos rajono Žeimių mokykloje-daugiafunkciniame centre paminėta Europos sveikos mitybos diena

Siekiant prisiminti sveikos mitybos pagrindus š. m. lapkričio 7 dieną Žeimių mokykloje-daugiafunkciniame centre buvo organizuojamas renginys Europos sveikos mitybos dienai paminėti.

Renginyje dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai. Renginio metu su IUG rinkome produktus ir dėjome į lėkštę, aptarėme kurie produktai sveiki, kurie ne. Vėliau vaikai atliko spalvinimo užduotėles.

Pradinių klasių mokiniai pristatė stendus su sveikais produktais, bei šūkiais. Renginio metu buvo aptarti sveiki produktai, bei skirtinguose produktuose esantys mineralai ir vitaminai. Pirmokai atliko užduotį „Keliauk į sveikuolių pilį“, sėkmingai įveikus visus labirintus buvo įteikti diplomai „Sveikuolio diplomas“. O vyresnių klasių mokiniai atliko užduotį, kuri padėjo išsiaiškinti, ar vaikai sveikai maitinasi, išbandė antsvorį imituojančią liemenę. Mokiniams buvo išdalinti plakatai „Sveikos šypsenos pažadas“. Renginio pabaigoje vaisiais ir daržovėmis mokinius vaišino Jonavos visuomenės sveikatos biuras.

Jonavos r. sav. visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kačegavičienė

joomplu:3494

Skip to content