Menu Close

Jaunųjų ugniagesių sąskrydis – varžybos

Birželio 8-10 dienomis, vyko Vilniaus apskrities jaunųjų ugniagesių sąskrydis-varžybos, į kurias dalyvauti buvo pakviesta  ir Maltos ordino Jonavos Jaunųjų mokyklos paramedikų komanda. Sąskrydis vyko Ugniagesių gelbėtojų mokyklos praktinio parengimo poligone Valčiūnuose.

 

Pagrindinis šio renginio tikslas: skatinti saugią ir sveiką vaikų ir jaunimo gyvenseną, ugdyti praktinius gebėjimus išvengti rizikos bei pavojų, kylančių žmogaus saugumui buityje, gamtoje, ekstremaliose situacijose, o taip pat – kaip tinkamai elgtis susidūrus su jais.

 

Sąskrydžio – varžybų metu padedami  patyrusių specialistų, moksleiviai mokėsi suteikti pirmąją medicinos pagalbą, praktiškai naudotis pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis, taip pat alpinizmo, rikiuotės pagrindų, vakare pristatinėjo savo organizacijos  veiklą ir gimtąjį kraštą meninėje rungtyje „Vizitinė kortelė“. Antrą ir trečią dieną varžėsi rungtyse „Rikiuotės pagrindai“, „Ugniagesių estafetė“, „Mes – aukštybininkai-gelbėtojai“, „Nukentėjusiųjų paieška ir pirmosios pagalbos teikimas“, civilinės saugos žinių konkurse, „Turistiniame kliūčių ruože“, konkurse „Sportlandija“ ir kt.

Šio renginio organizatoriai viliasi, kad įgytomis žiniomis ir patirtimi moksleiviai ne tik pasinaudos patys, bet ir pasidalins su draugais ir šitaip padės visiems kartu tapti saugesniais.

 

Video iš renginio

Skip to content