Menu Close

Visoms kūdikio besilaukiančioms šeimoms dovanojame knyga ,,LAUKIAME NAUJAGIMIO“

Gruodžio 17 d. 16.00 val.

Jonavos Pirminės sveikatos priežiūros centro salėje

(Žeimių g. 19, Jonava, I aukštas 107 kab.)

 

Visoms kūdikio besilaukiančioms šeimoms dovanojame

knyga ,,LAUKIAME NAUJAGIMIO“

Ką tik išleista nauja ,,Pypliotyros“ serijos knyga apie devynis laukimo mėnesius ir naujagimio priežiūrą dar prieš šventes nemokamai pasieks 600 Lietuvos šeimų.

Knygoje, parengtoje su garsiausiais Lietuvos gydytojais ir specialistais, išsamiai ir šiltai pasakojama apie nuostabiausią bei prasmingiausią metą – naujos gyvybės laukimą, naujagimio priežiūrą, šeimos kūrimosi ir darnių santykių pradžią.

Viena iš autorių Jūratė Jadkonytė Petraitienė sako: ,,Iš esmės knygoje kalbame viena tema – kaip susilaukti sveiko kūdikio, tik su įvairių sričių specialistais, kurių kiekvieno patirtis skirtinga, tačiau vieninga išmintimi ir žiniomis, pagrįstomis naujausiais mokslo pasiekimais, ilgamete praktika bei meile savo darbui – tai ginekologijos prof. dr. (HP) Gražina Drąsutienė, neonatologijos prof. dr. (HP) Nijolė Drazdienė, genetikos prof. dr. (HP) Algirdas Utkus, vaikų ligų prof. dr. (HP) Vytautas Usonis, prof. dr. (HP) Vytautas Basys, doc. dr. Violeta Ožeraitienė, psichiatrė Goda Bačienė, šeimos konsultantas Vaidas Arvasevičius.

Dar vienas knygos unikalumas, pasak autorės Auksės Kontrimienės, – ji yra suasmeninta: ,,Skaitytojas ir skaitytojus tėčius maloniai nudžiugins galimybė pasižymėti asmeninę informaciją apie savo vaikutį (vaisiaus judesius, pirmųjų metų ūgio, svorio pokyčius diagramose).

Knyga spausdinta ant specialaus popieriaus, todėl joje galima piešti, spalvinti specialiai knygai sukurtas mandalas, pasitikrinti savo jausmus ir žinias atliekant testus tėvams. Neabejojame, po daugelio metų užaugęs vaikas su dideliu smalsumu vartys kiekvieną puslapį ir sužinos, kaip jo tėvai laukė.“

Socialiniai partneriai:

Vilniaus Universiteto medicinos fakultetas, Alytaus, Jonavos, Švenčionių ir Ukmergės savivaldybės.

Knygos pristatymai vyks kiekvienoje šių savivaldybių.

Knyga išleista įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, atrankos 2015 metais konkurse laimėjusį veiklos projektą, kuriam lėšų skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Registracija į renginį:

Jonavos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras (Chemikų 136, Jonava),

tel. 8 684 13389, (8-349) 31 064. El.p. ruta.pugaciauskiene@jonavavsb.lt

Skip to content