Menu Close

GIRIOS GALIA

Kovo 21 d. Jonavos vaikų lopšelyje – darželyje “Saulutė” įvyko edukacinio projekto “Girios galia” šventė, kurios tikslas – suburti vaikus iš kelių ugdymo įstaigų ir kartu praleisti laiką patyriminėse edukacijose sveikatos temomis.

2022 m. gruodžio 7 d. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija, įvertinusi sveikatos stiprinimo programą, pripažino Jonavos vaikų lopšelį – darželį “Saulutė” sveikatą stiprinančia mokykla. Šia puikia proga, buvo iškilmingai atidengta sveikatą stiprinančios mokyklos vėliava „Sveika mokykla“. Darželio vaikus pasveikinti atvyko Jonavos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rita Lisauskienė ir Jonavos visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pavaduotoja Danutė Kačegavičienė.

Taip pat į svečius atkeliavo Jonavos vaikų lopšelio – darželio “Lakštingalėlė” ir Jonavos pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Vaikai su girios personažais Ežiuku ir Pelėdžiuku linksmai vaikščiojo girios takais, įsijungdami į veiklas penkiose stotelėse: „Kylanti saulė”, „Spalvų pieva”, „Skonių giraitė”, „Žalčio pagalba 112”, „Pojūčių labirintas”. Kiekvienoje stotelėje vaikų laukė girios elfės, kurios su svečiais judėjo, žaidė, piešė, mokėsi įvairių sveikatos gudrybių. Vaikus užbūrė girios paslaptingi šokiai. Visi dalyviai buvo išlydėti su padėkomis ir sveikuoliškomis dovanomis.

Ir visa tai dėl vaikų sveikos ir laimingos ateities. Svarbu puoselėti sveikatai palankius įgūdžius jau nuo mažens vaikui tinkamu būdu – kuriant, judant, pajaučiant. Ir, aišku, įtvirtinant supratimą mūsų, suaugusiųjų kasdieniu tinkamu pavyzdžiu.

Visuomenės sveikatos specialistė Simona

Skip to content