Menu Close

Europinio ALCIS II projekto uždarymas

R. Samulevičiaus progimnazijose spalio mėnesį vyko fizinio aktyvumo projektas ALCIS II, kuriame dalyvavo 4 – ų klasių mokiniai. Tai projektas, skatinantis mokinius kiekvieną dieną būti fiziškai aktyviais. Šių klasių auklėtojos kūno kultūros pamokas vedė vadovaudamosi  „Mokytojo vadovu“, parengtu ALCIS II projekto organizatorių. Pamokos vyko skambant nuotaikingai muzikai, naudojantis neįprastu inventoriumi:  paspirtukais, riedučiais, dviračiais, lauko treniruokliais ir kt. Mokiniai savo fizinio aktyvumo veiklą, kuria užsiimdavo grįžę iš mokyklos, fiksuodavo „Mano fizinio aktyvumo kalendoriuje“. Ketvirtadieniais, kartu su sveikatos priežiūros specialiste ir klasės auklėtoja, mokiniai eidavo į sporto klubą „Akvaerą“, kuriame aktyviai sportuodavo su instruktoriumi.

Projekto „Alcis II“ uždarymo šventės metu, 4a klasės auklėtoja Danguolė Mordasienė su savo auklėtiniais per pertraukas atliko aktyvią mankštą, prie kurios kvietė prisijungti visus R. Samulevičiaus mokinius. Mokyklos fojė buvo eksponuojami 4-ų klasių mokinių piešiniai,  atspindintys visą projektinę veiklą.

Nuolatinis fizinis aktyvumas stimuliuoja augimo procesus, stiprina augančio vaiko kaulus, kurie tampa atsparesni lūžiams, lavina ištvermę, didina lankstumą ir kt. fizinės ypatybės, mažina stresą ir suteikia daug, daug teigiamų emocijų.

{joomplucat:151 limit=10|columns=10}

 

Irma Danielė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Skip to content