Menu Close

„Dobilo“ l/d komanda vyksta į ‚Sveikuolių sveikuoliai“ II etapą

      Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje dalyvaujančios komandos spalio 25 dieną rinkosi į l/d „Dobilas“. Puikiai nusiteikusius, spalvingai ir gražiai pasipuošusius vaikus pasitiko Pepė Ilgakojinė.  Susirinko 7 komandos iš miesto ir rajono ugdymo įstaigų: vaikų l/d „Saulutė“, l/d „Dobilas“, l/d „Žilvitis“,  l/d „Pakalnutė“, Šveicarijos vaikų l/d „Voveraitė“ bei Užusalių pagindinė mokykla ir  Žeimių mokykla-daugiafuncis centras.

      Komandos, jų kapitonai, mokytojai ir sveikatos specialistai pademonstravo puikias žinias. Kad neprailgtų laikas belaukiant rezultatų, vaikai  bendravo su šauniąja  Pepė Ilgakojinė – sportavo, dainavo ir šoko.

     Susumavus rezultatus, išaiškėjo nugalėtojai. Trečiąją vietą laimėjo Jonavos l/d „Pakalnutė“ komanda, antrąją – Jonavos vaikų  l/d „Žilvitis“ komanda, o pirmąją vietą  – l/d „Dobilas“. Ši komanda lapkričio 16-ąją dieną vyksta į  II-ąją etapą.

      Nugalėtojai buvo apdovanoti Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro paruoštomis dovanėlėmis ir diplomais.

{joomplucat:224 limit=20|columns=10}

 

Irena Pratkelienė

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė (jaunimo sričiai)

Skip to content