Menu Close

Dienos sveikatingumo stovykla senjorams

    

2021 m. birželio 21-25 d. Jonavos miesto ir rajono senjorams vyks nemokama, 5 dienų trukmės dienos sveikatingumo stovykla. Stovyklą  organizuojama vykdant projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-21-0007  „Visuomenės sveikatos stiprinimas Jonavos rajone“, vykdytojas Jonavos rajono savivaldybės administracija, projekto partneris Jonavos visuomenės sveikatos biuras.

VIETA

Liepų kaimas, Jonava (netoli Samulevičių sodyba, didelė teritorija pušų apsuptyje, yra tvenkinys). Siekiant užtikrinti COVID-19 ligos plitimo prevenciją į stovyklą kviečiame Galimybių pasą/ES skaitmeninį COVID pažymėjimą turintys dalyviai.

DIENOTVARKĖ:

maitinimas 3 kartus per dieną, vyks įvairūs sveikatai naudingi užsiėmimai su profesionaliais treneriais, mitybos, psichologijos, menų terapijos, visuomenės sveikatos ir kt. specialistais (mankštos  su svareliais,  ant kilimėlių,  sąnarių mobilumui didinti, rankų ir galvos savimasažo užsiėmimai, šiaurietiško ėjimo pamokos, sveiko maisto pasirinkimo ir gaminimo pamokos,  dailės terapijos, keramikos, fotografijos terapijos užsiėmimai, pirmos pagalbos mokymai, filmų peržiūra, praktinės streso ir neigiamų emocijų valdymo technikos su psichologu (relaksacija, autogeninė treniruotė, progresyvi raumenų relaksacija ir kvėpavimo pratimai ir kt.), pagal poreikį stovyklos dalyviams bus teikiamos individualios psichologo konsultacijos.

DALYVIAMS TURĖTI:

veido kaukes/ veido skydelius (neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei), dezinfekcinių servetėlių rankoms, kilimėlius/paklotus mankštoms ir laisvalaikiui, pakankamą kiekį geriamo vandens, galvos apdangalus, apsaugos priemones nuo vabzdžių, naudojamus medikamentus.

Registracija į stovyklą: Tel. 8 647 00589, 8 684 13389, el.p. s.skorupskiene@gmail.com, ruta.pugaciauskiene@jonavavsb.lt

Skip to content