Įpusėjus ligų sezonui, svarbu kuo daugiau kalbėti su vaikais apie užkrečiamųjų ligų profilaktiką. Tik kartojant, kad pagrindinės priemonės apsisaugoti nuo virusų ir bakterijų yra rankų plovimas, patalpų vėdinimas ir dezinfekavimas, galime užkirsti kelią ligų plitimui.
Ta proga Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro skyriuje „Pušaitė“ įvyko edukacija, kurios pagrindinis tikslas buvo supažindinti vaikus su ligų sukėlėjais ir rankų higiena. Kalbėjomės, kaip dažnai reikia plauti rankas, ko vengti puolant virusams, ir žiūrėjome pasaką apie rankų higieną „Murzulis rankų planetoje“. Pabaigoje smagiai su kamuoliu bandėme numušti „virusus“ ir „bakterijas“.