Galvojama, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Netiesa, sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. (Marselis Ašaras) Išsaugoti, tai kas įgyta – ne mažesnis menas, negu tai įgyti. (Ovidijus)

       Dviračiai ne tik viena populiariausių transporto priemonių pasaulyje, bet ir viena labiausiai energiją tausojančių transporto priemonių. Dviračiai skirti ne tik tam, kad galėtume nukeliauti iš vienos vietos į kitą ar tiesiog savo malonumui pasivažinėti, lengvai ir greitai pasiekti darbą,  bet ir sportui, įvairioms varžyboms, lenktynėms. Tai puiki priemonė laisvalaikio praleidimui, o ir amžius nevaržo važinėjimo dviračiu pasirinkimo galimybės – juo važinėja ir patys mažiausi ir garbingo amžiaus senjorai. Važinėjimas dviračiu ne tik suteikia didžiulį malonumą, bet ir duoda naudos – dirba  įvairios raumenų grupės, gerėja širdies darbas, stiprėja bendra fizinė sveikata.

Skaityti daugiau...

Šiandien visuomenės sveikatos biure vyko  seminaras  „Blogų įpročių prevencija ir pozityvių nuostatų formavimas“  tikslinei dalyvių grupei – mūsų rajono gyventojams, esantiems probacijos skyriaus įskaitoje. 

Šio seminaro tikslas – bendradarbiaujant siekti užtikrinti veiksmingą šių asmenų resocializaciją. Lektorius Mindaugas Vidugiris seminaro metu palietė įvairias temas: esminius gyvenimo dėsnius, pozityvių nuostatų formavimą, vidinės kultūros, darnios asmenybės  formavimą, profesinės karjeros ugdymą, blogų įpročių prevenciją.

Organizatoriai: Jonavos Visuomenės sveikatos biuras  ir  Kauno apygardos probacijos tarnybos savivaldybių probacijos skyrius Jonavoje.

Skaityti daugiau...

         Šiandieną Visuomenės sveikatos biuro specialistas ir Jonavos šaulių 211 kuopos jaunieji šauliai dalyvavo Pradinės mokyklos projekte „Mažasis olimpinis kaimelis“. Projekte dalyvaujantiems mokiniams buvo pravestas užsiėmimas, kurio metu buvo mokoma kaip elgtis atsitikus nelaimei ir nesant šalia suaugusiųjų, priminta kaip elgtis prie vandens telkinių ir ką daryti susižeidus ar nusideginus. 

Skaityti daugiau...

         Šeštadienį, Joninių slėnyje vykstančioje šventėje, Visuomenės sveikatos biuro specialistai kvietė užsukti į Žinių gatvelę. Biuro specialistai mažuosius,  ir ne tik, kvietė parungtyniauti, parodyti savo vikrumą, judrumą bei sumanumą. Jonaviečiai buvo kviečiami  išsimatuoti tam tikrus kūno sudėties parametrus ir iškart sužinoti savo rezultatus. Čia pat esantys specialistai patarė, konsultavo mitybos, fizinio aktyvumo klausimais.

Skaityti daugiau...

SAUSIS, 2020
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Pagalba telefonu